دانشگاه‌های پیشتاز در بخش‌های مختلف جشنواره

۱۳۹۵/۱۰/۷ سه شنبه
(0)
(0)
دانشگاه‌های پیشتاز در بخش‌های مختلف جشنواره
دانشگاه‌های پیشتاز در بخش‌های مختلف جشنواره
دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی، در بیست و هفتمین روز از ثبت و ارسال آثار جشنواره، دانشگاه‌های پیشتاز در بخش‌های مختلف جشنواره را اعلام کرد.
طبق این گزارش در بخش نویسندگان برتر جشنواره، دانشگاه‌های شهید بهشتی، فردوسی مشهد و علوم پزشکی اصفهان با ثبت بیشترین اثر به ترتیب در رتبه‌های اول تا سوم جای گرفته‌اند. در بخش ویژه جشنواره نیز دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آثار ثبت شده بیشتری از دیگر دانشگاه‌ها داشته و پیشتاز است و دانشگاه‌های خواجه نصیرالدین طوسی و علوم پزشکی تبریز نیز دوم و سوم هستند.
اما در بخش آثار برگزیده که بیشترین آثار دریافت شده در جشنواره نیز مربوط به این بخش است، تاکنون دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و تبریز با فاصله زیاد از دیگر دانشگاه‌ها رقابت نزدیکی با هم داشته و  به ترتیب با ثبت 1021 و 882 اثر در جایگاه اول و دوم قرار گرفته‌اند. دانشگاه شهید بهشتی نیز با381 اثر بعد از این دو دانشگاه بیشترین آثار را ثبت کرده است.
در بخش نشریات برگزیده نیز رقابت نزدیکی بین چند دانشگاه ایجاد شده و دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان، شهید بهشتی و فردوسی مشهد با فاصله کمی از یکدیگر به ترتیب در جایگاه‌ اول تا سوم قرار گرفته‌اند.

آخرین مهلت ثبت و ارسال اثر به دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی 15 دی ماه است.
telegram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز