اخبار

اطلاعیه اطلاعیه با توجه به اینکه رشته‌های «سایت و وبلاگ» و «کانال‌ تلگرامی» برای شرکت در جشنواره به داشتن مجوز از کمیته‌های ناظر بر نشریات دانشگاه نیازی ندارند، لذا تایید این‌گونه آثار در سامانه جشنواره توسط کارشناسان دانشگاه‌ها، صرفا به منزله تایید هویت و وضعیت تحصیلی شخص (دانشجو یا فارغ التحصیل ) است و ارزش دیگری ندارد. دوشنبه سیزدهم دی ۹۵ نشریاتی که تا 30 بهمن ماه امسال منتشر شوند می‌توانند در جشنواره شرکت کنند. نشریاتی که تا 30 بهمن ماه امسال منتشر شوند می‌توانند در جشنواره شرکت کنند.
باتوجه به تمدید مهلت ثبت و ارسال آثار جشنواره تا یکم اسفند ماه، نشریاتی که تا 30 بهمن ماه (یک روز قبل از اتمام موعد مقرر) منتشر شوند نیز می‌توانند در جشنواره تیتر10 شرکت کنند.
شنبه یازدهم دی ۹۵
مهلت ثبت نام و ارسال آثار تمدید شد مهلت ثبت نام و ارسال آثار تمدید شد دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی از تمدید مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار تا یکم اسفند ماه خبر داد. چهارشنبه هشتم دی ۹۵ نشریات با زبان‌های محلی به بخش نشریات برتر جشنواره اضافه شد نشریات با زبان‌های محلی به بخش نشریات برتر جشنواره اضافه شد نشریات با زبان‌های محلی به عنوان یک رشته مستقل به دهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی اضافه شد. سه شنبه هفتم دی ۹۵ دانشگاه‌های پیشتاز در بخش‌های مختلف جشنواره دانشگاه‌های پیشتاز در بخش‌های مختلف جشنواره دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی، در بیست و هفتمین روز از ثبت و ارسال آثار جشنواره، دانشگاه‌های پیشتاز در بخش‌های مختلف جشنواره را اعلام کرد. سه شنبه هفتم دی ۹۵
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتابطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب