اخبار

هرگونه نظارت پیش از چاپ بر نشریات دانشجویی ممنوع است هرگونه نظارت پیش از چاپ بر نشریات دانشجویی ممنوع است معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نامه‌ای خطاب به معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی کشور، ضمن اشاره به برخی ضوابط مهم در حوزه نشریات دانشجویی، اعلام کرد که براساس این ضوابط هرگونه نظارت پیش از چاپ و انتشار و کنترل یا سانسور محتوای نشریات قبل از توزیع، تحت هر عنوانی و توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی ممنوع است. سه شنبه چهاردهم دی ۹۵ اطلاعیه اطلاعیه با توجه به اینکه رشته‌های «سایت و وبلاگ» و «کانال‌ تلگرامی» برای شرکت در جشنواره به داشتن مجوز از کمیته‌های ناظر بر نشریات دانشگاه نیازی ندارند، لذا تایید این‌گونه آثار در سامانه جشنواره توسط کارشناسان دانشگاه‌ها، صرفا به منزله تایید هویت و وضعیت تحصیلی شخص (دانشجو یا فارغ التحصیل ) است و ارزش دیگری ندارد. دوشنبه سیزدهم دی ۹۵ نشریاتی که تا 30 بهمن ماه امسال منتشر شوند می‌توانند در جشنواره شرکت کنند. نشریاتی که تا 30 بهمن ماه امسال منتشر شوند می‌توانند در جشنواره شرکت کنند.
باتوجه به تمدید مهلت ثبت و ارسال آثار جشنواره تا یکم اسفند ماه، نشریاتی که تا 30 بهمن ماه (یک روز قبل از اتمام موعد مقرر) منتشر شوند نیز می‌توانند در جشنواره تیتر10 شرکت کنند.
شنبه یازدهم دی ۹۵
مهلت ثبت نام و ارسال آثار تمدید شد مهلت ثبت نام و ارسال آثار تمدید شد دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی از تمدید مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار تا یکم اسفند ماه خبر داد. چهارشنبه هشتم دی ۹۵ نشریات با زبان‌های محلی به بخش نشریات برتر جشنواره اضافه شد نشریات با زبان‌های محلی به بخش نشریات برتر جشنواره اضافه شد نشریات با زبان‌های محلی به عنوان یک رشته مستقل به دهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی اضافه شد. سه شنبه هفتم دی ۹۵
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتابطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب