آشنایی با قابلیت چت گروهی (Join Chat) در اینستاگرام


آشنایی با قابلیت چت گروهی (Join Chat) در اینستاگرام


 


 

آشنایی با قابلیت چت گروهی (Join Chat) در اینستاگرام


 


 


چندی پیش اینستاگرام از اضافه کردن یک قابلیت جدید به بخش استوری این برنامه رونمایی کرد. بعد از معرفی امکان پرسش و پاسخ (Q&A) و نظرسنجی (Poll)، حالا نوبت قابلیت جدیدی است که به کاربران اجازه می دهد تا فالوور های خود را به گفتگوی گروهی دعوت کنند.


 


استفاده از این قابلیت هم آسان است. کافیست هنگام پست کردن استوری روی آیکون استیکرها (Stickers) بزنید و استیکر چت گروهی را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید اسم گروهی که قرار است فالوور هایتان عوضش شوند را انتخاب کنید. کاربران با کلیک روی گزینه Join در استوری شما، درخواست ورود به چت گروهی را می دهند و شما می توانید به آنها اجازه ورود دهید یا درخواست آنان را رد کنید. 


 

آشنایی با قابلیت چت گروهی (Join Chat) در اینستاگرام


 


 


این قابلیت برای زمانی که قصد ایجاد یک گفتگوی گروهی پیرامون یک موضوع خاص با افراد مورد نظرتان را دارید به کار می آید. برای مثال می خواهید برای تعطیلات با دوستان خود برنامه ریزی کنید. در این صورت می دانید که افرادی که درخواست پیوستن به گروه را می دهند، قصد همراهی شما را در تعطیلات دارند.


 


همه برنامه های زیر مجموعه فیسبوک مانند واتس اپ، اینستاگرام و همچنین خود فیسبوک از قابلیت استوری بهره میبرند. اما در این میان استوری ها اینستاگرام از بقیه برنامه ها بیشتر از همه مورد توجه کاربران قرار گرفته است. از این رو کمپانی بصورت پیاپی در حال اضافه کردن قابلیت های جدید به این بخش است.شما می توانید نظرات خود را در رابطه با این قابلیت جدید با ما در میان بگذارید.


 


 


( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *